Värsked tööpakkumised

Kinnisvaraarenduse projektijuhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41817

Tööpakkumise number

41817

Töö kirjeldus

1. Arendussuuna dokumendihalduse eest vastutamine:
a)olemasolevate dokumentide kartoteegi korrastamine;
b)dokumentide arhiveerimine ning arvestuse pidamine;
c)projektijuhtide nõudel neile vajalike dokumentide väljastamine;

2. Suhtlemine ametiasutuste ja koostööpartneritega:
a) (ameti)kirjade saatmine ametiasutustele/koostööpartneritele;
b) (hinna)päringute tegemine erinevatest andmebaasidest/organisatsioonidest
c) kontori varustamine bürootarvetega;
d) lihtsamate jooksvate küsimuste lahendamine riiklikes institutsioonides (vallad, linnavalitsused, ametkonnad) ning äriühingutes;
e) arendusosakonda suunatud telefonikõnedele vastamine (kliendid, ametnikud, koostööpartnerid);

Nõudmised kandidaadile

a)juhiabina töötamise kogemus;
b)Office programmide kasutamise oskus;
c)oskus omal initsiatiivil leida ja kasutada erinevaid infokanaleid/andmebaase päringute tegemiseks ning saadud tulemusi analüüsida;
d)soome keele oskus suhtlustasandil;
e)soovitavalt ka B-kategooria juhiload;

a)pakume huvitavat ja mitmekesist tööd kiiresti arenevas organisatsioonis;
b)enesetäiendamisvõimalusi kinnisvara valdkonnas;
c)professionaalsust väärtustavat ning sõbralikku kollektiivi;
d)kinnisvaraalaste teadmiste suurendamiseks koolitusi;
e)võimalust saada osa meie igaaastastest lõbusatest ühisüritustest : )
f)põhipalka, mis katseajal on 5500 ja pärast seda 6500 EEKi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2005
Kuulutus sisestati:
3. märts 2005

Eesti Kinnisvarakeskus on 1996. a. loodud kinnisvara vahenduse, arenduse ja konsultatsioonidega tegelev ettevõte. Oma töös väärtustame professionaalsust ning meeskonnatunnetust. Seoses tööde mahu kiire kasvuga otsime oma kinnisvaraarenduse meeskonda