Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177764

Kinnisvara peaspetsialist

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalministeeriumi ja selle valitsemisala kinnisvara hindamise, maakorralduse, võõrandamise
ja kasutusse andmise korraldamine ning selleks vajaliku dokumentatsiooni koostamine

Sotsiaalministeeriumile ja tema valitseva mõju all olevatele asutustele tegutsemiseks vajaliku kinnisvara hankimine või hankimise korraldamine

Sotsiaalministeeriumi ja selle valitsemisala kinnisvara üle arvestuse pidamine

muude kinnisvaraalaste küsimuste lahendamine

Nõudmised kandidaadile

kõrgharidus (soovitavalt juriidiline või kinnisvaraalane)
riigivara valitsemisega seotud seadusandluse tundmine
eelnev erialase töö kogemus
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Pakume tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis ning võimalust enesearenduseks.

Tööpakkumise number
#177764

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. mai 2009
Kuulutus sisestati:
5. mai 2009

Vaata rohkem