Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59839

Kinnisvara osakonna haldustalituse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ülikooli kinnis- ja vallasvara haldamise korraldamine
- Kinnistute, hoonete, ruumide rentimise ja müügi korraldamine
- Uusehitiste rajamise korraldamine

Ootused kandidaadile

- Majanduslik, ehitus ja/või juriidiline kõrgharidus
- Eelnev kinnisvara korrashoiualane töökogemus
- Varasem juhtimisalane töökogemus
- Kinnisvara, riigivara ja võlaõigusse seadusandluse tundmine
- Väga hea eesti ja vene keele oskus
- Väga hea suhtlemisoskus ja kirjalik väljendusoskus
- Kõrge pingetaluvus
- Arvutioskus

Ettevõte pakub

- Töökoht Tallinna kesklinnas
- Kaasaegsed töötingimused
- Arenemisvõimalus koos eduka meeskonnaga

Lisainfo

-Elulookirjelduse ja vastused küsimustele võib ka kirjalikult saata või tuua Tallinna Ülikooli personaliosakonda: Narva mnt 25, 10120 Tallinn, ruum P-220.

Tööpakkumise number
#59839