Värsked tööpakkumised

Kinnisvara maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95818

Tööpakkumise number

95818

Töö kirjeldus

KUI OLED SÄRAV JA AKTIIVNE NING HEA SUHTLEJA, PAKUME SULLE VÕIMALUST TEENIDA SUUREPÄRAST MAAKLERITASU!

Sinu tööülesanded oleksid:

Kinnisvaraobjektide info analüüsimie -> Kliendisuhete loomises ja säilitamises osalemine -> Reklaamtekstide koostamine -> Energiline kinnisvara vahendustegevus -> Lepingute ettevalmistamine ja sõlmimine.

Nõudmised kandidaadile

OOTAKSIME SINULT:
Töökogemust ja tahet müügi valdkonnas
Keskharidust
Suhtlemisoskust eesti, inglise ja vene keeles
Arvuti elementaarset kasutamisoskust
Väga head suhtlemisoskust ja diplomaatilisust
Positiivset ellusuhtumist ja energilisust
Korrektsust ja asjalikkust
Huvi kinnisvara valdkonnas toimuva kohta

Ettevõte pakub

Rutiinivaba ja paindlikku tööd
Sõbralikku meeskonda ja tuge firma poolt
Kaasaegseid töötingimusi ja koolitust
Väga motiveerivat tulemustasu!
Karjäärivõimalust äärmiselt põneval ja muutuval kinnisvaramaastiku

KUI OLED SOBIV INIMENE, TULE JA UURI VÄLJA, MIDA MEIL SULLE PAKKUDA ON!

Lisainfo

Eesti turul 5 aastase eduka kogemusega Markee Kinnisvara pakub suurepärasele suhtlejale ja aktiivsele maaklerile super vahendustasu!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2007

Markee Kinnisvara on 3 kontoriga kinnisvarateenuseid pakkuv Eesti kapitalil põhinev ettevõte.
Alustasime 2000. aastal Viljandis, 2003. aastal avasime fliiaali Tartus ning alates 2006. aasta kevadest ka Tallinnas. Markee Kinnisvara tegeleb kinnisvara vahenduse,- arenduse ja hindamisteenuste pakkumisega. Meil on oma hindamsiosakonnad kõikides büroodes ja saame pakkuda klientidele kompleksseid lahendusi kinnisvara tehingutes.