Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71194

Kinnisvara maakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna büroosse kinnisvara maaklerit, kes oleks hea müügiinimene ja naudiks suhtlemist ning kelle suhtumine müüki oleks hasartne!

Ootused kandidaadile

Kinnisvara alased põhiteadmised.
Eelnev töökogemus maakleri- hindaja või kinnisvara eksperdina või aktiivse müügitöö kogemus.
Korrektne eesti keele oskus kõnes ja kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel.
Tööks vajalike arvutiprogrammide valdamine: Word, Excel, Acrobat, pilditöötlusprogrammid.
Hea esinemisvõime ja korrektne välimus ning keelekasutus.
Korrektsus ja kiirus.
Isikliku sõiduvahendi olemasolu.

Ettevõte pakub

Väljaõpet.
Head teenimisvõimalust.
Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Palume lisada kindlasti ka sooviavaldus.

Tööpakkumise number
#71194

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2006

Markee Kinnisvara on loodud 2000 aastal Viljandis. Tartus avati kontor 2003 aasta aprillis. Markee Kinnisvara tegeleb kinnisvara vahenduse,- arenduse ja haldusega. Meil on atesteeritud hindaja ning me teostab eksperthinnanguid.

Vaata rohkem