Värsked tööpakkumised

Kinnisvara maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181829

Tööpakkumise number

181829

Töö kirjeldus

Oleme Eesti üks suurimatest ja pikemaajalistest äri- ja eluruumide üürimisega tegelev ettevõte.
Haldame jooksvalt üle 600 üürilepingu. Otsime oma kollektiivi kogemustega Kinnisvara maaklerit. Pakume üürivoost sõltuvat põhipalka ja lisaks tulemustasu vahenduste pealt. Omame kindlaid objekte ( lao,-tootmis,- teenindus ning kontoripinnad).

Nõudmised kandidaadile

Brem Kinnisvarabüroo maakleriks sobib inimene kes:
on hea suhtleja
on aktiivse ellusuhtumisega
on kohusetundlik ja täpne
on usaldusväärne
omab töökogemust maaklerina
soovib kliendisuhte nimel panustada
valdab vene keelt
omab kontoritöö jaoks arvutikasutamisoskust,
omab auto kasutamise võimalust
tahab täpselt nii suurt sissetulekut, kui teeninda jõuab

Ettevõte pakub

kaasaaegseid töötingimusi
pingelist ja vaheldusrikast tööd
arenguvõimalust profesionaalses meeskonnas
põhipalk + lisatasu vastavalt töötulemustele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
28. august 2009
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2009

OÜ BREM Kinnisvarabüroo on üks Eesti suuremaid kinnisvarahaldusettevõtteid.