Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54666

Kinnisvara korrashoiu haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SOL Eesti OÜ otsib oma meeskonda KINNISVARA KORRASHOIU HALDURIT, kelle peamisteks tööülesanneteks on

  • erinevate kinnisvaraobjektide haldamine ja halduse korraldamine;
  • haldus ja tehnohooldetööde müügipakkumiste koostamine;
  • suhtlus potensiaalsete klientidega ja nende kinnisvara korrashoiualane nõustamine.

Ootused kandidaadile

Vajalikud on

  • eelnevad kogemused ja teadmised kinnisvara korrashoiust, hoonete tehnosüsteemidest;
  • arvutioskus ja B-kat. juhiload;
  • keelteoskus (eesti, vene, soome).

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • häid töötingimusi;
  • korralikke töövahendeid;
  • võimalust end erialaselt täiendada;
  • väärikat tasu tehtud töö eest.

Lisainfo

Kandideerimisel palume CV-le lisada kaaskiri palgasooviga.

Tööpakkumise number
#54666