Värsked tööpakkumised

Kinnisvara korrashoiu haldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54666

Tööpakkumise number

54666

Töö kirjeldus

SOL Eesti OÜ otsib oma meeskonda KINNISVARA KORRASHOIU HALDURIT, kelle peamisteks tööülesanneteks on
• erinevate kinnisvaraobjektide haldamine ja halduse korraldamine;
• haldus ja tehnohooldetööde müügipakkumiste koostamine;
• suhtlus potensiaalsete klientidega ja nende kinnisvara korrashoiualane nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud on
• eelnevad kogemused ja teadmised kinnisvara korrashoiust, hoonete tehnosüsteemidest;
• arvutioskus ja B-kat. juhiload;
• keelteoskus (eesti, vene, soome).

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• häid töötingimusi;
• korralikke töövahendeid;
• võimalust end erialaselt täiendada;
• väärikat tasu tehtud töö eest.

Lisainfo

Kandideerimisel palume CV-le lisada kaaskiri palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2005
Kuulutus sisestati:
8. november 2005

SOL Palvelut Oy on väärikas Soome päritolu pereettevõte, mille ajalugu ja traditsioonid on kujunenud enam kui 100 aasta vältel. 6500 töötajaga oleme üks Soome juhtivaid kinnisvara korrashoiu, puhastusala ja pesulaettevõtteid. SOL Eesti OÜ on vastava ala turuliider Eestis. Oleme hetkel kiire arengu faasis ning meie rahvusvaheliste tegevusüksuste hulka kuuluvad ettevõtted Eestis, Lätis, Venemaal ja Poolas. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.