Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #741075

Kinnisvara konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Järjepidev kinnisvara portfelli ülesehitus,

  • igapäevane müügikõnede tegemine,

  • suhtlemine ja nõustamine kinnisvara alaselt,

  • ostuklientide teenindamine,

  • klienditundidel osalemine,

  • meeskonna tegevuses kaasa rääkimine,

  • ajaplaneerimine, notari memode koostamine,

  • üüritehingute läbiviimine jpm kinnisvara seonduvaid tegevusi.

Ootused kandidaadile

ASTU MÄNGU KUI:

  • Sa ei karda suhelda igapäevaselt uute inimestega
  • Oled ettevõtja mõtteviisiga.
  • Armastad õppida ja tervitad uusi väljakutseid, mis müügitöö kinnisvara maastikul ette toob.
  • Leiab lahendusi, mitte vabandusi.
  • Kui Sind peaks see väljakutse huvitama, siis kirjuta meile motivatsioonikiri ja juurde pane ka CV

Ettevõte pakub

  • Arendavat keskkonda,

  • Ambitsioonikaid tiimikaaslasi,

  • Mentorlus programmi, koolitusi,

  • Ühiseid üritusi ja iganädalaseid kontori seminare,mida kuskilt mujalt ei leia

  • Head teenimisvõimalust, kui oled ise ambitsioonikas, tegus ja julge.

  • Pakume võimalust tegutseda nii ärikondlikus kui ka elukondliku kinnisvaraga.

Tööpakkumise number
#741075