Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673397

Kinnisvara hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega pakume tööd kahele hooldustehnikule.

Erinevatel kinnisvaraobjektidel lepingujärgsete hooldustööde teostamine vastavalt lepinguga kokkulepitud sagedustele.

Põhiliselt vee-, kanalisatsiooni, küttesüsteemide ja nendega seotud automaatika osas. Vajadusel eraldi tellitavate tööde teostamine.

Kasuks tulevad teadmised ja oskused elektritööde ja üldehituse osas. Tööpiirkond põhiliselt Tallinn ja selle lähiümbrus.

Ootused kandidaadile

  • Nõutav eelnev kogemus antud valdkonnas vähemalt 2 aastat ja vastavad oskused;

  • Eesti ja vene keele oskus;

  • Vähemalt B-kategooria juhiloa olemasolu;

  • Kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada meeldivas ja ühte hoidvas kollektiivis;

  • Tööautot ja õigeaegselt makstavat töötasu;

  • Töötasu kokkuleppel + lisatasu võimalus;

  • Töö sobib ka vanuses 50+ aastat.

Tööpakkumise number
#673397

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

CityHaldus OÜ on 2003 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev kinnisvarahalduse ja korrashoiu teenuseid osutav ettevõte kinnisvaraomanikele, kellele on oluline tagada oma kinnisvara hea säilimine ning efektiivne majandamine.
Oleme alates 2003.a Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu liige.
CityHaldus OÜ osutab täna kinnisvarahaldus ja korrashoiu teenuseid 241 hoonele.
Meie klientideks on ärikinnisvara omanikud ja korteriühistud. Teenindame 70 ärihoonet ja 171 elumaja oma 5303 korteriga, teenindatavat pinda on kokku 620623,9 tuh m2.
Hetkel anname tööd 50 inimesele.

Vaata rohkem