Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803070

Kinnisvara hooldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Lepinguliste klientide kinnisvara heakorratööde teostamine

* Projektipõhiste klientide korrektne ja kvaliteetne teenindamine

Tööülesanded sisaldavad muru niitmist, trimmerdamist, hekilõikust, lendprahi kogumist, talviti lumelükkamist mehhaniseeritult jne.

Ootused kandidaadile

* B-kategooria juhilubade olemasolu

* Elementaarset oskust nutiseadmetega (GPS, tööprogramm, e-post)

* Töötahet

* Kainet ja elutervet suhtumist

Ettevõte pakub

* Stabiilset töötasu

* Tulemustasu

* Professionaalseid töövahendeid

* Toetavat meeskonda

* Võimalust ettevõttesiseselt areneda

Tööpakkumise number
#803070