Värsked tööpakkumised

Kinnisvara hooldus- ja remonditöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85252

Tööpakkumise number

85252

Töö kirjeldus

Kinnisvara hooldus- ja remonditöötaja peamisteks tööülesanneteks on

  • hoonete, ja nende tehnosüsteemide hoolduse ja remonttööde korraldamine ja teostamine;
  • heakorraseadmete hoolduse ja remondi teostamine;
  • hinnakalkulatsioonide koostamine eelmainitud töödele.

Nõudmised kandidaadile

Meie uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

  • lojaalsust ja kohusetunnet;
  • eelnevad teadmised ja kogemused hoonete ja nende tehnosüsteemide hooldusest ja remondist;
  • tehniline taiplikkus mehaanikast ja elektrisüsteemidest;
  • B-kat juhiload;
  • arvutioskus vähemalt algtasemel;
  • eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja soome keel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • päikeselist kollektiivi;
  • aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
  • kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
  • võimalust ennast erialaselt täiendada;
  • töötasu vastavalt teadmistele, oskustele ja tehtud remonttöödele.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinult CV-d koos motivatsioonikirja ja palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

SOL Eesti on kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Oleme hetkel kiire arengu faasis. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.