KINNISVARA HOOLDAJAD profiniidukitele ja kopplaaduritele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590134

Tööpakkumise number

590134

Töö kirjeldus

Seoses mahtude kasvamisega, otsime oma meeskonda tublisid
KINNISVARA HOOLDAJAID

Vastavalt oskustele ja soovile saavad tööd: operaatorid profiniidukitele, operaatorid kopplaaduritele

Nõudmised kandidaadile

Nõuded kandidaadile:
• Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• Hea füüsiline vorm ja vastupidavus
• Vanust vähemalt 18. eluaastat
• B-kategooria juhiload
• Korrektsus ja kohusetundlikkus
• Varasem töökogemus kandideeritaval ametikohal

Kasuks tuleb:
• T-kategooria load (kopplaaduritele)
• Ekskavaatorijuhi tunnistus

Ettevõte pakub

• Väljaõpe kohapeal
• Professionaalsed töövahendid, seadmed, uus masinapark
• Tööriided ja turvavarustus
• Vastavalt võimetele ja oskustele töötasu peale katseaega 6-8 eurot/tunnis (neto)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2019
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2019

RKM Team OÜ on 2008 aastal asutatud 100% erakapitalil põhinev heakorrateenuseid pakkuv ettevõte.
Innovaatiline kasvamine, töötajate kõrge moraal ja lojaalsus vormivad ettevõtte näo. Meie aus, püüdlik ja kohusetundlik kollektiiv on orienteeritud pikaajalistele usalduslikele koostöösuhetele, lähtudes tugevast missioonitundest.
Ettevõtte tähtsaim vara on tema töötajad. Väikesel kollektiivil on omad eelised, see aitab luua personaalse ja tugeva suhte oma kliendiga. Meie märksõnadeks on mõistmine, hoolimine ja paindlikkus. Meie jaoks on määravateks teguriteks kvaliteet, perspektiivsus, kogu valdkonna arendamine ja ühiskonna ootuste täitmine.

Talvisel perioodil hooldame objekte suurusjärgus 1 500 000 m2 ööpäevas ja suvisel perioodil suurusjärgus 200 000 m2 päevas. Lisaks teostame talvisel perioodil ka mehhaniseeritud libedusetõrjet, katuste puhastamist jääst ja lumest, lume äravedu või ladustamist meie territooriumil.
Kevad-suvi-sügis perioodil teostame: haljasalade projekteerimist rajamiseni välja, haljastuse hooldusega seotud töid (sh. muru, heina ja võsa niitmist, muru õhutamist ja väetamist, puude ja põõsaste hoolduslõikust ja ohtlike puude lõikust ning lehtede koristust) ning teede ja platside pesu ja harjamist.

Rasketehnikaga pakume lisaks ka kaeve- ja kopatöid, teostame teede ja parklate ehitust, pinnase koorimist ja planeerimist. Müüme koos transpordiga objektile pae- ja graniitkillustikku, freesasfalti, teostame ehitus- ja muude jäätmete laadimist ning äravedu.

Aastast 2011 kuulub RKM Team OÜ’le kaubamärk Tondi Käsipesula.