Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290813

Kinnisvara hooldajad ja koristajad

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime hetkel oma klientidele Soome

kinnisvara hooldajaid ja koristajaid

Ootused kandidaadile

Eeldame erialast kogemust ning hoolsat töössesuhtumist.

Kasuks tuleb:
Soome keele oskus vähemalt algtasemel;
Tööturvalisuskaardi olemasolu (kinnisvara hooldajatel);
Autojuhiluba.

Koristajatele tööks vajalik väljaõpe kohapeal.

Ettevõte pakub

Pakume tööd erinevatel objektidel Soomes.
Töösuhe sõlmitakse otse kliendiga.

Lisainfo

Saada oma CV e-postiga rekrytointi.viro(at)temp-team.fi või kandideeri läbi CV Keskuse.

Kinnisvara hooldajatel palume kaaskirjas märkida, milliseid hooldemasinaid osatakse käsitleda.

Lisainfo töö ja kandideerimise kohta e-postilt rekrytointi.viro(at)temp-team.fi või telefonil +372 53782191, Signe Loigom.

Tööpakkumise number
#290813

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
14. november 2012

TEMP-TEAM Finland Oy on osa JuhlerGroup kontsernist, mis on vahendanud motiveeritud ja kvalifitseeritud töötajaid erinevates valdkondades juba alates 1979. Kontsern on üks Põhjamaade suurimaid personaliteenuste ettevõtetest. Soomes on TEMP-TEAM Finland Oy teenustevalikus lisaks värbamisele ja tööjõurendile ka isikuhindamine, tööotsimiskoolitus ning otsevärbamine sõsarettevõtte kaudu. Soome Henkilöstöpalveluyritysten Liitto liikmena järgime sektori eetika tööpõhimõtteid.

Vaata rohkem