Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310833

Kinnisvara hooldaja / välikoristaja

Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte halduses olevatel objektidel (nii korterelamud kui ärihooned) välikoristuse teostamine, töö on brigaadi põhimõttel ja mobiilne.

Ootused kandidaadile

* B-kategooria autojuhiload
* teenindusvalmidus
* ausus ja kohusetundlikkus
* valmisolek füüsiliseks tööks
* sõbralikkus
* positiivsus

Ettevõte pakub

* pikaajalist ja stabiilset tööd
* kindlat töötasu ja sotsiaalseid garantiisi
* kaasaegseid töövahendeid
* ametiriietust ja tööautot
* sõbralikku kollektiivi
* ausat ja avatud suhtumist töötajatesse

Lisainfo

Tööaeg 06.00-15.00 (sisaldab 60 min lõunat), E-R, max 2 korda kuus tuleb käia tööl L või P, ( lisatunnid tasustatakse vastavalt seadusele). Riiklikud pühad, mis on nädala sees, on tavalised tööpäevad.
Soovitavalt elukoht Tartu linnas.
Tööpiirkond Tartu linn ja maakond.

Tööpakkumise number
#310833

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
11. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2013

Friis Kinnisvara OÜ on edukalt tegutsenud 13 aastat ning kasvanud üheks suuremaks kinnisvara haldusfirmaks Tartus. Täna on meie hallata üle 70 hoone Tartus ja lähiümbruses ehk ca 100 000 ruutmeetrit elukondlikku ja ärikinnisvara. Omame haldus*** sertifikaati, hooldus* sertifikaati ning oleme Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu liikmed.