Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71185

Kinnisvara hindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna büroosse kinnisvara eksperthinnangute koostajat.

Ootused kandidaadile

Kinnisvara alased põhiteadmised.
Eelnev töökogemus maakleri- hindaja või kinnisvara eksperdina.
Korrektne eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
Tööks vajalike arvutiprogrammide valdamine: Word, Excel, Acrobat, pilditöötlusprogrammid.
Hea analüüsi- ja teksti formuleerimise võime.
Korrektsus ja kiirus.
Isikliku sõiduvahendi olemasolu.

Ettevõte pakub

Väljaõpet.
Võimalust töötada libiseva graafiku alusel.
Head teenimisvõimalust, vastavalt tehtud eksperthinnagute hulgale.
Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Palume lisada ka sooviavaldus.

Tööpakkumise number
#71185