Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197839

Kinnisvara halduse ettevõtte juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • üüripindade kontseptsioonide arenduses osalemine
  • üüripindade arendus vastavuses üürnike vajadustega
  • lepingute sõlmimine ja haldus
  • turundustegevuse korraldamine
  • nõuetekohane sisekorra-käidukorralduse ja turvalisuse tagamine
  • 5 spetsialisti töö korraldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • võime töötada juhina ja spetsialistina
  • sarnase töö kogemus vähemalt 3 aastat
  • teadmised tööga seotud seadusandlusest
  • head läbirääkimisoskused ja organiseerimisvõime

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • väärilist palka
  • võimalust investeeringuks
  • ametiautot

Tööpakkumise number
#197839

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
20. mai 2010

ABC Kinnisvarahalduse OÜ on uus ettevõte, mis pakub kaubanduskeskustele üüritava pinnaga 5 000-12 000 m2 juhtimisteenuseid, alustades 25 000 m2 kaubanduspinna üüripindade haldusest ja arendusest.

Vaata rohkem