Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140035

Kinnisvara haldus- ja müügidirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* müügi-ja haldusteenistuse juhtimine
* kaubanduskeskuste üürnikega läbirääkimiste koordineerimine ning vajadusel osalemine
* üüri-, haldus- ja maaklerlepingute sõlmimine
* andmete haldamise süsteemi arendus
* üüripindade eelarvete haldamise korraldamine
* müügi-ja haldusprotsessi efektiivsuse ning kvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus
* äripindade maakleri kogemus vähemalt 3 aastat
* võimet töötada juhina ning spetsialistina
* inglise ja vene keele oskust heal tasemel
* teadmised tööga seotud seadusandlusest
* head läbirääkimisoskused, hea enesekehtestamise oskus, väga hea organiseerimisvõime

* huvitavat ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas, suures ja kohalikus kontsernis
* meeldivat töökeskkonda sh sõbralikke kolleege
* väärilist palka
* ametiautot

Tööpakkumise number
#140035

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2008

ABC Grupi AS on üks suuremaid kaubandusettevõtteid koondav Eesti kapitaliga kontserne, mille kaheksa firmat pakub tööd 580 inimesele.
Tuntumad ettevõtted on AbeStock AS, Comarket AS ja ABC Motors AS. 2007.a. oli kontserni käive 1,2 miljardit krooni.
2008.a. prognoosime netokäivet 1,8 miljardit krooni ning edaspidised kasvud on planeeritud 40-50% aastas. Paralleelselt kaubandusettevõtete arendusega tegeleb kontsern ka kaubanduskinnisvara arendusega mahus üle 20 000 m2 aastas. Seoses projektide mahtude suurenemisega pakume tööd

Vaata rohkem