Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212746

Kinnistusraamatu IS haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Infosüsteemi (IS) kasutajate juhendamine ja juhtumite lahendamine
  • IS töökorras hoidmine ja sihipärase kasutamise võimaldamine
  • IS juhendmaterjali väljatöötamine ja täiendamine
  • IS arendusprojektides ja -töödes osalemine testijana
  • IS puudutavate täiendusettepanekute kogumine ja analüüs
  • Andmebaasi loogika kooskõla reeglite kontroll

Ootused kandidaadile

  • Ettekujutust andmebaaside olemusest;
  • Analüüsivõimet;
  • Kohusetundlikkust;
  • Head suhtlemisoskust; kannatlikust, abivalmidust;
  • Eesti keele oskust kõrgtasemel ning head suulist ja kirjaliku eneseväljendusoskust;
  • Haridust reaalainetes või selle omandamist lõppjärgus

Kasuks tuleb:

  • SQL päringukeele oskus.
  • Eelnev IT alane töökogemus

Ettevõte pakub

  • Suuri eesmärke ja väärikaid väljakutseid
  • Võimalust eneseteostuseks osaledes riigile olulistes projektides ning tehes koostööd valdkonna tippspetsialistidega
  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi
  • 35-päevast põhipuhkust, vajadusel õppepuhkust

Tööpakkumise number
#212746

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010

RIK (Registrite ja Infosüsteemide Keskus) on Justiitsministeeriumi haldusala asutus, mille eesmärgiks on luua integreeritud e-teenuseid pakkuv innovaatiline keskkond riigihaldus-, õigus- ja kriminaalpoliitika efektiivsemaks toimimiseks. RIK haldab ja arendab mitmeid riigile ja kodanikule olulisi registreid ja infosüsteeme nagu e-Äriregister, e-Notar ja e-Kinnistusraamat, e-Toimik jt.

RIK on Eesti suurim IT-le orienteeritud riigiasutus. Meie meeskonnas töötab 150 erialaprofessionaali. Tegeleme riiklike projektide teostuse ja juhtimisega.

Vaata lähemalt meie missiooni, visiooni ja tunnustatud väärtuseid:

Vaata rohkem