Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516795

KINNIPEETAVATE ÕPPESUUNA JUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Ehituskool pakub tööd kinnipeetavate õppe õppesuuna juhile osalise tööajaga.
Ametikoha põhiülesanded on tagada õppesuunas õppeprotsessis õppetöö juhtimine, sh õppetöö ajalise plaani ja tunniplaanide koostamine ja selle täitmiseks õpilastele tingimuste loomine erialade õppimiseks

Ootused kandidaadile

kõrgem haridus
eesti ja vene keele valdamine
varasemast töökogemusest enam hindame ambitsioonikust ja tahet töötada pakutaval ametikohal.

Ettevõte pakub

Õppesuuna juhi töö on iseseisev vastutusvaldkond ja huvitav
puhkus on 56 kalendripäeva
Täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#516795

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2018

Tallinna Ehituskool on kutset andev kool ehituse, puidu -ja elektriku erialadel.
Alustasime koolitööd renoveeritud, uues majas. Töökeskkond on igati meeldiv

Vaata rohkem