Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144736

Kinnipeetavate koolituse osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

osakonna juhtimine ja töö koordineerimine;
õppekavade täitmine ja arendamine.

Ootused kandidaadile

soovitavalt majanduslik-, juriidiline-, või tehniline kõrgharidus (keskeriharidus);
korrektsus suhtlemises ja töös dokumentatsiooniga.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja töökeskkonda;
motiveerivat, väljakutseid pakkuvat tööd;
töö tegemiseks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust;
pikaajalist ja stabiilset töösuhet;
konkurentsivõimelist töötasu;
paindliku tööaega;
56 päevast puhkust;
ametiautot;
vajadusel elamispinda Tallinnas.

Lisainfo

Töö asukoht: Tallinn ja Rummu alevik Harjumaa (Tallinnast 40 km)

Tööpakkumise number
#144736

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
17. märts 2008

Tallinna Tööstushariduskeskus on üks suuremaid tehnoloogia-, mehaanika-, rõiva-, tekstiili-, kaubandus- ja iluteeninduserialasid õpetav riiklik kutseõppeasutus Eesti Vabariigis.

Vaata rohkem