Värsked tööpakkumised

Kinkekorvide pakkijaid Tartu novembriks, detsembriks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566884

Tööpakkumise number

566884

Firma nimi peidetud Kinkekorvide pakkijaid Tartu novembriks, detsembriks

Töö kirjeldus

Maitsva sisuga kingitused on alati oodatud, pakuvad üllatusmomenti ja avastamisrõõmu.
Soovime leida novembriks-detsembriks oma meeskonda hea kunstimeelega nobenäppe, kes need kaunid kingipakid valmis teevad.
Tegemist on tükitööga.

Nõudmised kandidaadile

Hea kunstimeelega nobenäpp

Pakume kohapealset väljaõpet ja tööd novembrist kuni jõuludeni.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
12. november 2018

AS Kaupmees & KO on Eesti juhtiv hulgikaubandusgrupp, kuhu kuulub seitse Cash & Carry tüüpi kauplus-ladu üle Eesti ning keskladu Tallinnas. Meie kliendid hindavad firma laia tootevalikut ning professionaalset suhtumist oma partneritesse.