Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634817

Kinkekauba sisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:16. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

RAHVA RAAMATU OSTUOSAKONDA ON OODATUD
KINKEKAUBA SISESTAJA

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • tellimuste ja laotarnete sisestamine programmi
  • tarnete ja arvete/saatelehtede vastavuse kontroll
  • uute kaubakaartide loomine programmi
  • tõlke- ja hoiatuskleepsude loomine
  • kauba piltide ja sisukirjelduste lisamine veebi
  • suhtlemine tollimaakleriga ja vajalike dokumentide edastamine
  • ümberhindlustuste sisestamine programmi
Oled meile tõeline kingitus, kui Sa:
  • omad head arvuti kasutamise oskust
  • oskad iseseisvalt lahendada probleeme
  • oled täpne, kohusetundlik ning hea suhtlemis- ja planeerimisoskusega
  • pead lugu heast kollektiivist
  • valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas ning suhtlemistasandil inglise keelt

Ootused kandidaadile

Ettevõte pakub

Omalt poolt panustame, et

  • Sa saaksid tööks vajaliku väljaõppe
  • Sinu tööaeg oleks paindlik (tööaeg on E-R 8.00-16.30 või E-R 8.30-17.00)
  • omaksid kindlat ja ausat sissetulekut
  • töösuhe meie juures oleks pikaajaline ja meeldiv
  • meie toredad kolleegid aitavad Sind, kui vajad abi või tuge
  • saaksid omatöötaja soodustusi, sh väga häid sportimisvõimalusi
  • meie ühisüritused oleks vahvad nii suvel kui talvel

Sinu tahe raamatuäris kaasa lüüa loeb!

Kui tunned huvi meie tööpakkumise vastu, siis kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma CV meiliaadressile personal(at)rahvaraamat.ee

Tööpakkumise number
#634817

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2020

Rahva Raamat AS on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meil on 13 kauplust kaheksas Eesti linnas ja restoran. Lisaks kauplustele teenindame Eesti suurimaid jaekette: Selver, Prisma, Kaubamaja, Rimi, Maxima, Coop ning ka enamikke Eesti raamatukogusid ning raamatukauplusi.
Meie eesmärk on olla eesti raamatuäri lipulaev – tuntud kaubamärgi, laia sortimendi, õdusa keskkonna ja parima klienditeenindusega.

Vaata rohkem