Värsked tööpakkumised

Kindlustustoodete müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 201969

Tööpakkumise number

201969

Töö kirjeldus

Sinu tööeesmärgiks on meie kindlustustoodete aktiivne müük. Põhiülesanneteks on klientide järgteenindamine ning nõustamine. Soovime, et lähtuksid kindlustuslepingute müümisel klientide kindlustushuvist ning teeksid vastavad pakkumused.

Nõudmised kandidaadile

Sul on eelnev aktiivmüügi kogemus ning omad tahet igapäevaselt suhelda klientidega ja neid hästi teenindada. Ootame Sinult head kontaktiloomise, argumenteerimise- ja suhtlemisoskust. Sa vajad oma töös heal tasemel eesti keele oskust, kasuks tuleb kui valdad vene keelt suhtlustasandil. Eeldame, et Sinu arvuti kasutamise oskus on piisaval tasemel kuna tööalaselt puutud kokku erinevate MS Office programmidega.

Sul on võimalus rakendada oma parimaid ideid, tehes mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume tööalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, toetavat müügimeeskonda ning motiveerivat ja tulemustest sõltuvat piiranguteta töötasu. Alustavale müügiesindajale põhipalk, samuti on võimalik kasutada meie kliendiandmebaase ning müügiprotsessi aitavad kiirendada assistendid.
Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.

Lisainfo

Kandideerimisel lisada kaaskiri.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2010
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2010

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, vastutuskindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus.
Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtiv kindlustusselts Pohjola Group. Seesam on turuosa poolest suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.