Värsked tööpakkumised

Kindlustustarkvara arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173474

Tööpakkumise number

173474

Töö kirjeldus

Sinu tööeesmärgiks on Seesami kindlustustarkvara, mis töötab Progress OpenEdge 10.1 keskkonnas, arendamine ja tõrgeteta töö tagamine. Põhiülesanneteks on vastavalt Seesami eesmärkidele analüüsida ja arendada olemasolevat andmebaasitarkvara ning tagada selle töös olek ja teiste programmide vaheliste liideste häireteta töö. Lisaks olema kursis infosüsteemide vallas olevate uuendustega, mis puudutavad Sinu vastutusvaldkonda.

Nõudmised kandidaadile

Oled edukas kui Sul on vähemalt 2 aastane töökogemus relatsiooniliste andmebaaside ja klient-server või rakendusserver tüüpi tarkvara väljatöötamisel, tunned või oled valmis õppima Progress 4GL ehk ABL programmeerimiskeelt. Ootame Sinult analüüsioskust ja üldistusvõimet, samuti eeldab töö head pinge- ja rutiinitaluvust. Sa vajad oma töös heal tasemel eesti keele oskust, kasuks tuleb kui valdad inglise keelt või soome keelt suhtlustasandil.

Sul on võimalus rakendada oma parimaid ideid, tehes mitmekülgset, iseseisvat ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume tööalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, koostööd meie kolleegidega ning konkurentsivõimelist töötasu. Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.

Lisainfo

Kandideerimisel palun lisada kaaskiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2009

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui äriklientidele. Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, vastutuskindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumi¬kindlustus. Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtiv kindlustusselts Pohjola Group. Seesam on 11%- se turuosaga suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.