https://www.cvkeskus.ee/163812

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kindlustustarkvara arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163812

Tööpakkumise number

163812

Töö kirjeldus

Sinu tööeesmärgiks on Seesami kindlustustarkvara arendamine ja tõrgeteta töö tagamine. Põhiülesanneteks on vastavalt Seesami eesmärkidele analüüsida ja arendada olemasolevat andmebaasitarkvara ning tagada selle töös olek ja teiste programmide vaheliste liideste häireteta töö. Lisaks peaksid olema kursis infosüsteemide vallas olevate uuendustega, mis puudutavad Sinu vastutusvaldkonda.


Nõudmised kandidaadile

Oled edukas kui Sul on vähemalt 2 aastane töökogemus relatsiooniliste andmebaasiga ja tunned Progress 4GL programmeerimiskeelt. Ootame Sinult analüüsioskust ja üldistusvõimet, samuti eeldab töö head pinge- ja rutiinitaluvust. Sa vajad oma töös heal tasemel eesti keele oskust, kasuks tuleb kui valdad inglise keelt või soome keelt suhtlustasandil.


Ettevõte pakub

Sul on võimalus rakendada oma parimaid ideid, tehes mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume tööalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, koostööd meie kolleegidega ning konkurentsivõimelist töötasu. Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.


Lisainfo

Kandideerimisel palun lisada kaaskiri.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2008
Kuulutus sisestati:
6. september 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui ka äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus.
Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtivasse finantsgruppi OP Bank Group`i kuuluv Pohjola Group. Seesam on 13%-se turuosaga suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.