Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606298

Kindlustusriskide hindaja (UNDERWRITER)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Compensa Life otsib endale uut tiimikaaslast, kes suudab tagada objektiivse riskihindamise elukindlustuslepingute sõlmimisel ning ühtlasi on võimeline toetama tootearendusprojektide edukat läbiviimist Eesti peakontoris.

  • klientide terviseriskide hindamine (underwriting)
  • koostöö müügiosakonnaga kindlustuslepingute sõlmimisel ja muutmisel
  • koostöö edasikindlustusandjate, raviasutuste ja teiste partneritega
  • kindlustuslepingute muudatuste käsitlemine
  • osalemine toodete ja tööprotsesside arendamisel
  • vajadusel sise-eeskirjade ja juhendite täiendamine

Ootused kandidaadile

  • (rakendus)kõrgharidust soovitatavalt tervishoiu- või meditsiinivaldkonnas
  • või varasemat töökogemust kindlustusriskide hindajana
  • projektijuhtimise kogemust
  • väga head eesti keele ja head inglise keele oskust
  • vene keele oskust suhtlustasandil
  • suhtlemis- ja koostööoskust

Ettevõte pakub

  • õppimis- ja arenemisvõimalusi inspireerivas kollektiivis
  • huvitavaid projekte ja üritusi rahvusvahelises organisatsioonis
  • kuuluvust meeskonda, kellel on kriitilise tähtsusega roll ettevõtte äriedus
  • motiveerivat töötasu
  • pakume meeldivat töökeskkonda, rõhutades meeskonnatööd
  • töökohta Kadrioru miljööväärtuslikus piirkonnas
  • atraktiivseid töötingimusi ning kaasaegseid töövahendeid
  • töötajate lisahüvesid, nt tasustatud lisapuhkust, spordihüvitist jne

Tööpakkumise number
#606298

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2019

Compensa Life Vienna Insurance Group SE (former business name Seesam Life Insurance SE) was established in 1993 and is one of the oldest life-insurance companies in the Baltic States. The company belongs to the Austrian insurance group Vienna Insurance Group.

Vaata rohkem