Värsked tööpakkumised

Kindlustusnõustaja Tartus või Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184137

Tööpakkumise number

184137

Töö kirjeldus

Kindlustusnõustaja tööülesandeks on pikaajaliste kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine. Klientide professionaalne nõustamine ja elukindlustuslepingute sõlmimine. Peamisteks toodeteks, mida me oma klientidele pakume, on riskielukindlustus, lastekindlustus ja pensionikindlustus.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev müügitöö kogemus
Tugev sisemine motivatsioon
Aktiivne ja tulemustele orienteeritud hoiak
Iseseisvus ja algatusvõime
Hea eesti keele oskus
Hea kuulamisoskus
Valmisolek mõista klientide vajadusi ja leida neile sobivaim lahendus

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku koolitust
Töökohta Tartus või Tallinnas
Arenguvõimalust kindlustusvaldkonnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
17. september 2009

Compensa Life Vienna Insurance Group SE on 1993. aastal tegevust alustanud üks vanimaid elukindlustusseltse Baltikumis, mis kuulub Austria kindlustusgrupile Vienna Insurance Group.
Compensa Life Vienna Insurance Group SE annab tööd 200 inimesele ning haldab 45 000 kliendi riske ja investeeringuid, mida on üle 650 miljoni krooni.