Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27372

Kindlustusnõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kindlustusnõustaja peamiseks tööülesandeks on kliendisuhete loomine ja elukindlustuslepingute müük.

Ootused kandidaadile

Otsime positiivse eluhoiakuga entusiastlikke inimesi, kellelt eeldame:

  • vanust 30 - 50 aastat
  • elementaarset arvutikasutamise oskust
  • head suulist väljendusoskust
  • iseseisvust ja soovi nautida müügitööd
  • head pingetaluvust

Kasuks tuleb:
  • varasem müügitöö kogemus
  • varasem kokkupuude kindlustusvaldkonnaga
  • eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • tasuta tööalast väljaõpet ja täiendkoolitust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#27372