Värsked tööpakkumised

Kindlustusnõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39783

Tööpakkumise number

39783

Töö kirjeldus

Kindlustusnõustaja peamiseks tööülesandeks on klientide nõustamine ja elukindlustuslepingute müük. Selleks, et oma tööd tulemuslikult teha, tuleb potentsiaalsete klientidega aktiivselt kontakti võtta ja suhelda. Peamisteks toodeteks, mida oma klientidele pakume, on lastekindlustus ja pensionikindlustus.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled positiivse eluhoiakuga, entusiastlik ja rõõmsameelne, Sul on vanust vähemalt 30 aastat ning soovid edukaks saada müügitööl, siis oled oodatud kandideerima kindlustusnõustaja ametikohale.

Omalt poolt pakume põhjalikku väljaõpet ja tuge iseseisva töö alustamisel.

Lisainfo

Kindlustusnõustajaid ootame oma meeskonda Tallinna, Tartu ja Viljandi kontorisse.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2005

Seesam Elukindlustuse AS on 1993. aastal tegevust alustanud vanim elukindlustusselts Eestis, mis kuulub Soome elukindlustusgrupile Suomi. Seesam Elukindlustuse AS annab tööd peaaegu 100 inimesele ja haldab 20 000 kliendi varasid, mida on üle 300 miljoni krooni.