Värsked tööpakkumised

Kindlustusnõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28729

Tööpakkumise number

28729

Töö kirjeldus

kes tegeleb elukindlusutuse müügiga Tallinnas, Tartus või Pärnus.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled positiivse eluhoiakuga, entusiastlik ja rõõmsameelne, Sul on vanust vähemalt 30 aastat ja Sa soovid edukaks saada müügitööl, siis saada oma CV meile hiljemalt 2. aprilliks.

Pakume põhjalikku väljaõpet ja tuge isesisva töö alustamisel. Tööd tasustame põhi- ja tulemuspalgaga.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
31. märts 2004

Seesam Elukindlustuse AS on 1993. aastal tegevust alustanud vanim elukindlustusselts Eestis, mis kuulub Soome elukindlususgrupile Suomi. Seesam Elukindlustus annab tööd peaaegu 100 inimesele ja haldab 20 000 kliendi varasid, mida on ligikaudu 300 miljonit krooni.