Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34883

Kindlustusmaakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Me koolitame Sinust välja litsentseeritud maakleri, kes tegeleb kindlustusmaaklerteenuse müügiga ning nõustab kliente kindlustuslepingute sõlmimisel. Suure osa päevast suhtled klientide ning kindlustusseltsidega selleks et leida oma klientidele parimad kindlustuspakkumised.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitav majandus või juriidiline) või selle omandamine hiljemalt 2006 aastal
  • arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Outlook ja weebibrauserid)
  • väga hea suhtlemisoskus ja veenmisvõime
  • enesekindlus ja esinduslik välimus

Ettevõte pakub

  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • võimalust eneseteostuseks kiiresti arenevas firmas, millega kaasneb ka vääriline tasu
  • piisavat kliendiportfelli, et müügitööga algust teha
  • ehk siis kõike selleks, et meie juures töötamine saaks Sinu hobiks

Tööpakkumise number
#34883