Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245888

Kindlustuslepingute haldamise spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kindlustuslepingute dokumentide täitmise õigsuse kontrollimine ja vastavate andmete sisestamine andmebaasi ning kindlustusdokumentide väljastamine klientidele;
  • töö otsekorralduslepingutega (sisestamine, muutmine);
  • kindlustusmaksete tasumise arvestus;
  • kindlustuslepingute järgteenindusega seotud tegevused (koostöös müügiosakonnaga);
  • vajadusel klientidega suhtlemine kindlustuslepingu dokumente puudutavates küsimustes;
  • kindlustuslepingute vormistamisega seotud dokumentide tellimine ja nende üle arvestuse pidamine;
  • müügiesindajate andmebaasi haldamine ja müügiosakonnale lepingute ja maksete tasumisega seotud informatsiooni edastamine;
  • juhtkonnale aruannete esitamine ning kindlustuslepingute arhiivi pidamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • eelnev lepingute haldamise alane töökogemus (soovitavalt kindlustus- või finantsvaldkonnas);
  • väga hea vene keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • hea arvutikasutusoskus;
  • korrektsus ja täpsus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • iseseisvus ja hea rutiinitaluvus.

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi;
  • stabiilset tööd rahvusvahelises suurettevõttes;
  • meeldivat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#245888

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2011

Recruitment Estonia OÜ kliendiks on D.A.S Õigusabikulude Kindlustuse AS. D.A.S. on 1928. aastal asutatud Euroopa suurim õigusabikulude kindlustaja, mis tegutseb 18 riigis üle maailma. Õigusabikulude kindlustusele spetsialiseerunud kindlustusgrupp D.A.S. kuulub maailma suurimale edasikindlustuskontsernile Munich Re. Ettevõttel on kokku enam kui 12 miljonit klienti ja 10 000 töötajat. D.A.S.-i peakontor asub Saksamaal Münchenis. D.A.S. hüvitab klientidele advokaatide, tunnistajate ja ekspertide tasud, riigilõivud, kohtuotsuse järgi väljamõistetud vastaspoole kohtukulu, reisikulu välismaistes kohtutes toimuvatele istungitele ja täitekulu ning tasub vajadusel kliendi eest ka kautsjoni. Kõigis Euroopa riikides teeb D.A.S. koostööd mainekate advokaadi- ja õigusbüroodega, tagades nii oma klientidele kõrgetasemelise juriidilise teenindamise. D.A.S. aitab inimesi aastas rohkem kui miljoni kindlustusjuhtumi lahendamisel. Eestis tegutsetakse aktiivselt alates 2008. aastast. Hetkel on müügiesindused Tallinnas, Tartus ja Pärnus, kuid klientidele tutvustatakse tooteid üle Eesti. D.A.S. ootab oma meeskonnaga liituma kindlustuslepingute haldamise spetsialisti.

Vaata rohkem