Värsked tööpakkumised

Kindlustuse tootejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173426

Tööpakkumise number

173426

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on Seesami sõidukikindlustuse riskide analüüsimine, hindamine ja
kliendipõhiste pakkumuste koostamine. Põhiülesanneteks on koostöö arendamine vahendajatega
ning müügitoe pakkumine meie müügimeeskonnale. Töö nõuab avatud suhtlemist, analüütilist
mõtlemist ja loovat lähenemist, et suudaksid välja töötada lähtuvalt kliendi vajadustest erinevaid
lahendusi. Samuti tuleb Sul läbi viia tootekoolitusi nii kaastöötajatele kui klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kindlustuse tootejuhi kandidaadil on kõrgharidus või kõrgharidus omandamisel. Ootame
Sind kandideerima, kui Sul on valmisolek teha tööd, mis nõuab eelnevat töökogemust klientidega
suhtlemisel, üldistusvõimet ja esinemisoskust. Samuti soovime, et tunneksid huvi sõidukite ja
sellega seotud valdkonna vastu. Eeldame Sinult põhjalikkust, kiiret reageerimisvõimet,
probleemide lahendamise oskust, tulemustele orienteeritust, pingetaluvust ning otsustusjulgust.
Sa vajad omad töös väga heal tasemel eesti keele ning heal tasemel inglise keele oskust,
kasuks tuleb kui valdad ka vene keelt. Kuna oma töös tegeled igapäevaselt nii avalike
esitlustega kui ka kirjalike dokumentide koostamisega, peab Sinu arvuti kasutamise oskus
olema piisavalt heal tasemel.

Sul on võimalus rakendada oma parimaid ideid, tehes mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd
moodsas töökeskkonnas. Pakume tööalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust,
koostööd meie kolleegidega rahvusvahelisel tasemel ning konkurentsivõimelist töötasu.
Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.

Lisainfo

Kandideerimisel lisada kaaskiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2009

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus,
vastutuskindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumi¬kindlustus.
Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtiv kindlustusselts Pohjola Group. Seesam on 11%-
se turuosaga suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.