https://www.cvkeskus.ee/430835

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kindlustuse tarkvara arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430835

Tööpakkumise number

430835

Töö kirjeldus

Kindlustuse tarkvara arendaja töö eesmärk on luua teenuseid Progress AppServer keskkonnas ehk tegemist on nn Back-End arendaja tööga.

Peamiseks tööülesandeks on analüüsida ja arendada vastavalt ärieesmärkidele olemasolevat kindlustustarkvara ja selle liideseid, mis töötavad Progress OpenEdge 11.6 keskkonnas. Samuti teostada kindlustustarkvara igapäevast hooldust vigade parandamise osas, et tagada klientide teenindamine.


Nõudmised kandidaadile

Seesami tarkvara arendajaks sobib inimene:
• kes armastab oma tööd ja soovib teha seda parimal viisil,
• kes omab vähemalt 2- aastast töökogemust relatsiooniliste andmebaaside ja klient-server või rakendusserver tüüpi tarkvara väljatöötamisel,
• kes tunneb Progress 4GL programmeerimiskeelt või kellel on valmisolek seda õppida,
• kes omab analüüsioskust ja üldistusvõimet,
• kes omab head pinge- ja rutiinitaluvust,
• kes on hea eesti keele oskaja nii kõnes kui kirjas.


Ettevõte pakub

omalt poolt võimalust teha mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd edumeelses ja tegutsemisvalmis meeskonnas, meeldivat töökeskkonda, osalise ajaga kaugtöö võimalust ning meeskonna ja otsese juhi tuge sisseelamisel.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Seesam Insurance AS on Eesti turul üle 20 aasta tegutsenud varakindlustusselts. Tänaseks on Seesamil esindused 9 Eesti linnas ning ettevõte annab tööd 160 inimesele. Lisaks tegutsevad Seesami filiaalid Lätis ja Leedus. Seesam on klientidele usaldusväärne partner, aidates neid parimate lahendustega nii erakliendi- kui ettevõttekindlustuste vallas. Kindla seljataguse ja professionaalsuse tagab kuulumine Soome juhtivasse finantskontserni OP Financial Group, millel on kokku üle 200 liikmespanga, 4 miljoni kliendi ja 12 000 töötaja.