Värsked tööpakkumised

Kindlustuse müügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 171836

Tööpakkumise number

171836

Töö kirjeldus

Mobiilne müügitöö kodus töötamise võimalusega provisjonpalga alusel. Töötaja ülesanne on klientide leidmine ning kindlustusteenuste esmane tutvustamine ettevõtetele. Töö ei sisalda pakkumiste tegemisi, ega lepingute sõlmimist.

Nõudmised kandidaadile

analüütiline mõtlemine
eesmärgistatud tegutsemine
suurepärane suhtlemisoskus
kõrgharidus, või selle omandamine
võime saavutada püstitatud eesmärke
võime töötada iseseisvalt

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostusvõimalust
arendavat tööd
arenguvõimalust ettevõtte sees
eneseteostamise võimalusi
video- ja läbirääkimiskoolitusi
häid töötingimusi
mobiilset tööd (samas kodus töötamise võimalusega)
piiramatu provisjoniga töötasu
tööd väga huvitavas valdkonnas
vaba töögraafikut (töötad millal tahad)
sama provisjoni nagu saavad maaklerid, kuid seda ainult klientide leidmise eest

Lisainfo

Töö sobib ambitsioonikatele inimestele kes tahavad midagi enamat, kui seda pakuvad tavalised töölepingud. Meil pole piiranguid enese teostamisele, vaid anname vaba võimaluse saavutada maksimaalne tulemus. Lisaks pole piiravaid tööpiirkondi ning samuti on kliendid järjepidevad jms. Töö sobib samuti ka õppimise, või teise töö kõrvalt.
NB! Pakume samuti oma tehtud töö pärandamise võimalust.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
Provisjontasu lõputu summana

Kas Sind huvitab parim väljakutse Eesti müügimaastikul? Kui jah, siis oled leidnud just õige tööpakkumise, sest Interaktiivsed Lahendused OÜ just seda pakubki.
Interaktiivsed Lahendused OÜ on konsultatsioonifirma, mille põhivaldkonnad on: personalivahendus, ettevõtete kindlustuse riskijuhtimine, ehitusalane nõustamine jt. ärikonsultatsioonide valdkonnad ning sellest tulenev juriidiline konsulteerimine.
Tegeleme integreeritud ärimudelitega, kus iga eelmine, või järgmine valdkond täiendab teineteist.

Meie slõugan on: "Kõik kliendid on ainulaadsed oma soovide ja vajadustega, kes vajavad enda teenindamisel profesionaalseid spetsialiste, moodsaid tehnoloogiaid, süvaanalüüse ning sellest kõigest tulenevalt parimaid lahendusi."
Meie kohus on seda kõike pakkuda ning seda me ka teeme. Interaktiivsed Lahendused OÜ on firma, mis pakub oma töötajatele "kuldsete käeraudade" boonust, nii klientide pärandamise osas, kui ka investeerib töötajate III - pensionisambasse.