https://www.cvkeskus.ee/191388

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kindlustuse müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191388

Tööpakkumise number

191388

Töö kirjeldus

Sinu tööeesmärgiks on meie kindlustustoodete aktiivne müük. Põhiülesanneteks on klientide professionaalne, operatiivne ja personaalne teenindamine ning nõustamine. Samuti ootame Sinult meie olemasoleva kliendivõrgustiku hoidmist ja laiendamist. Soovime, et lähtuksid kindlustuslepingute müümisel klientide kindlustushuvist ning teeksid vastavad pakkumused.


Nõudmised kandidaadile

Sul on eelnev aktiivmüügi kogemus ning omad tahet igapäevaselt suhelda klientidega ja neid hästi teenindada. Ootame Sinult head kontaktiloomis-, argumenteerimis- ja suhtlemisoskust. Sa vajad oma töös heal tasemel eesti keele oskust, kasuks tuleb kui valdad vene keelt suhtlustasandil. Eeldame, et Sinu arvuti kasutamise oskus on piisaval tasemel kuna tööalaselt puutud kokku erinevate MS Office programmidega.


Ettevõte pakub

Sul on võimalus rakendada oma parimaid ideid, tehes mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume tööalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, toetavat müügimeeskonda ning motiveerivat ja tulemustest sõltuvat piiranguteta töötasu. Alustavale müügiesindajale põhipalk, samuti on võimalik kasutada meie kliendiandmebaase.
Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2010
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus,
vastutuskindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus.
Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtiv kindlustusselts Pohjola Group. Seesam on turuosalt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.