Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243495

Kindlustuse müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientidele ja edasimüüjatele parima kindlustusalase (eelkõige kodu-, kasko-, reisi- ja liikluskindlustus) müügitoe pakkumine;
- Telefoniteenindus, andmebaasis andmete korrastamine, kindlustusalane nõustamine ja kindlustuslepingutega seotud toimingute teostamine (katkestamine, annulleerimine, muutmine, kustutamine jne).

Ootused kandidaadile

- Valmisolekut teha tööd, mis nõuab eelnevat töökogemust klienditeeninduse või assisteerimise valdkonnas;
- Tahet teenindada kliente parimal viisi, pakkudes neile parimaid lahendusi;
- Oskust teenindada kiirelt ning olla oma tööülesannete täitmisel täpne;
- Head kuulamise ja selge eneseväljenduse oskust;
- Kõrget pingetaluvust;
- Väga head eesti ja vene keele oskust, kasuks tuleb inglise keele oskus;
- Head arvuti kasutamise oskust ( MS Outlook, Word ja Excel).

- Võimalust teha mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas;
- Põhjalikku kindlustusalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust;
- Meeskonnatuge sisseelamisel;
- Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu;
- Sõbralikku ja positiivselt mõtlevat kollektiivi.

Lisainfo

Ametikoht on tähtajaline.

Tööpakkumise number
#243495

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2011
Kuulutus sisestati:
2. november 2011

Seesam Insurance AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui äriklientidele. Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, vastutuskindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus. Seesami omanikuks on Soome juhtiv kindlustusselts Pohjola Group. Seesam on turuosa poolest suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.

Vaata rohkem