Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146037

Kindlustus- ja investeerimisnõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • pakutavate kindlustus- ja investeerimistoodete tutvustamine ja müük
  • kliendi vajadustest lähtuvalt parimate lahenduste pakkumine
  • kindlustus- ja investeerimisalane nõustamine
  • lepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

  • väga hea vene ja eesti keele oskus
  • vähemalt keskharidus (soovitavalt kõrgharidus)
  • soov olla edukas müügitöös
  • enesedistsipliin ja iseseisvus oma töö organiseerimisel
  • algatusvõime ja julgus
  • müügitulemustele orienteeritus
  • positiivne ellusuhtumine
  • oskus nautida suhtlemist erinevate inimestega
  • esinduslikkus

Kasuks tuleb
  • majandusalane kõrgharidus

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet rahvusvahelises kontsernis
  • väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • põhipalka ja piiranguteta tulemuspalga teenimise võimalust
  • paindlikku tööaega
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#146037

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
28. märts 2008

SEB Pank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on SEB Pank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.

Vaata rohkem