Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #681557

Kiletus –ja insertimisliini masinist

1
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 4. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:22. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

tähtsaimaks tööülesandeks on tootmisliinil tähtaegse ja kvaliteetse toodangu tootmine, seadme hooldus ja brigaadi juhtimine.

Töö toimub vahetustega.

Ootused kandidaadile

  • tehnikaalane haridus;

  • head arvutialased teadmised ;

  • tööstuslikel seadmetel töötamise kogemus;

  • eesti ja vene keele oskust kõnes ja kirjas;

  • iseseisev, täpne ja kohusetundlik.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd stabiilses ja edukas ettevõttes;

  • sõbralikku töökollektiivi ja ausaid töösuhteid;

  • alates 2. tööaastast tasustatud 7 päevast lisapuhkust;

  • töötasu õppeperioodil  1100 €,  iseseisval tööl masinistina 1500€ bruto

  • väljaõpet kohapeal.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume esitada elulookirjeldus
CV Keskuse keskkonnas. Ühendust võetakse vaid sobivate kandidaatidega..

Tööpakkumise number
#681557

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2021

Printall on aastal 1971 asutatud trükikoda, kus oleme järjepidevalt panustanud innovatsiooni, kaasaegsesse tehnikaparki ning keskkonnasõbralikku tootmisse. Kogemustepagasis on töid suuremahulistest ajalehtedest ja ajakirjadest kuni väikesetiraažiliste trükisteni.

Vaata rohkem