Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640253

Kiiu lasteaia direktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Kuulutus sisestati: 14. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 1. märts 2020

Töö kirjeldus

Kuusalu vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi Kiiu lasteaia direktori ametikohale

Kandidaadilt ootame:

  • valmisolekut ja võimekust juhtida omanäolist lasteaeda, sh tagada stabiilne ja tulemuslik töö koostöös valla ja hoolekoguga;

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitatavalt pedagoogiline);

  • juhtimiskogemus (soovitavalt haridusasutuse);

  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning vähemalt ühe võõrkeele oskus ametialase suhtlemise tasemel;

  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;

  • arvutikasutamise oskus tööks vajalike programmide ja andmekogudega.

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi;
  • Sõbralikku ja entusiastlikku kollektiivi;

Stabiilset palka.

Lisainfo

Avalduse, CV ja motivatsioonikirja palume saata hiljemalt 1. märtsiks e-posti aadressile vallavalitsus(at)kuusalu.ee või postiga vallavalitsuse kantseleisse Mõisa tee 17, Kiiu alevik, Kuusalu vald, Harjumaa 74604.

Lisainfo: haridusspetsialist Anu Kirsman, anu.kirsman(at)kuusalu.ee, tel 5757 0906.

Tööpakkumise number
#640253

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
1. märts 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem