Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64074

Kiirguse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kiirguse alases õigusloomes osalemine
- Kiirguskeskuse töö koordineerimine ning koostöö kiirgustegevuse lubade taotluste menetlemisel
- osalemine rahvusvahelises koostöös
- üldsuse teadlikkuse tõstmine selles valdkonnas

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus, soovitavalt teaduskraad tehnilistel erialadel
- teadmised ning oskused juriidiliste küsimuste lahendamisel
- soovitav varasem töökogemus kiirguse alal (miinimumkestus 3 aastat)
- väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel
- suhtlemisoskus avalikkuse ja töökaaslastega, meeskonnatööoskus, kohuse- ja distsipliinitunne

Ettevõte pakub

- võimalusi enesetäiendamiseks
- stabiilset tööd avalikus sektoris
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid (35 päeva puhkust, õppelaenu kustutamist jms)

Tööpakkumise number
#64074

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2006

Keskkonnaministeeriumi missioon on luua Eesti arengule sellised eeldused ja tingimused, mis tagavad meie liigirikka looduse puhta ja elukeskkonna säilimise ning kindlustavad loodusvarade säästliku kasutamise.

Vaata rohkem