Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #29689

Kiire ajutine tööots ajalehtede sorteerijatele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • trükitoodangu komplekteerimine, pakendamine ja kiletamine
  • detailide vahelepanemine ja liimimine valmistoodangule

Ootused kandidaadile

  • töö kiirete kätega inimestele
  • vanus ei ole määrav

Ettevõte pakub

Tööd saavad 4 ajalehtede-reklaamide sorteerijat
Tööajad E,T 15:00-23:00, K,N,R 11:00-23:00.
Töötasu 20-22.-/tund (neto)

Lisainfo

Töö on ainult järgmiseks nädalaks, so 26.04-30.04. Töö toimub Tallinna kesklinnas.

Tööpakkumise number
#29689