Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292771

Kihelkonna päästekomando meeskonnavanem

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • päästetööde juhtimine, sealhulgas suitsusukeldumise ning teiste ülesannete täitmine tulenevalt Päästekeskuse õigusaktidest;
  • valverühma ööpäevaringse valmisoleku tagamine- kiirelt ja efektiivselt päästetööde tegemiseks ning abi osutamiseks;
  • valverühma väljaõppe, praktiliste harjutuste ja õppuste organiseerimine ja läbiviimine;
  • koostöös teiste büroodega ennetusalase tegevuse läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • vastavus päästespetsialist III kutsekvalifikatsioonile;
  • vanus vähemalt 21 aastat, teovõimeline Eesti Vabariigi kodanik;
  • eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • otsustus- ja vastutusvõime;
  • hea suhtlemisoskus;
  • riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste ning avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • päästeteenistujale kehtestatud tervisenõuetele ning päästeteenistujate atesteerimise põhinõuetele, sealhulgas hariduse ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastamine.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
  • erialast täiendkoolitust;
  • meeldivat töökeskkonda ja meeskonda.

Tööpakkumise number
#292771

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 598.92 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
23. november 2012

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsioon hädaolukorraks valmisoleku planeerimisel ja regionaalsete päästekeskuste operatiivteenistuslikul juhtimisel, samuti riikliku järelevalve ja riikliku sunni korraldamisel ning riigi päästepoliitika väljatöötamisel ja rakendamisel.

Vaata rohkem