Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805576

Kia müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Parima kliendikogemuse pakkumine meie tulevastele ja praegustele klientidele.

Ootused kandidaadile

Sul on suur kirg ja huvi autode vastu

Sa soovid pakkuda parimat klienditeenindust ja tunned sellest rõõmu

Sa oled juba professionaalne müügimees

Sinu eesti keel on väga heal tasemel

Sa suhtled vabalt inglise ja vene keeles

Ettevõte pakub

Võimalust töötada kasvule ja progressile suunatud brändiga

Meeldivat kaasaegset töökeskkonda

Motiveerivat töötasu

Sõbralikku ja professionaalset kollektiivi

Sportimisvõimalusi

Kasuta võimalust liituda Eesti suurima Kia esinduse meeskonnaga!

Tööpakkumise number
#805576