Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652301

KFC Tartu kutsub tööle RESTORANIJUHI ABI

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu väljakutseks saab restoranijuhi abistamine igapäevases meeskonnajuhtimise protsessis ning tiimiliikmete juhendamine ja toetamine. Sa puutud oma töös palju kokku ka aruannete esitamisega ning toodete ja klienditeeninduse kvaliteedi tagamisega.

Nõudmised kandidaadile

Meie ootame Sinult varasemat juhtimisalast töökogemust toitlustusvaldkonnas ning head eesti ja inglise keele oskust. Sul on edukas kogemus meeskonna juhtimisel ja ning Sind iseloomustab hands-on tegutsemine! Ole valmis stressirohkeks tööks ja põnevaks väljakutseks!

Omalt poolt pakume kogemust panustada maailmatasemel tuntud brändi KFC laienemisse Eestis ning karjäärivõimalusi Baltikumi kiiremini kasvavas meelelahutusettevõtete grupis Apollo. Sa saad osa Apollo grupi omatöötajate soodustuste paketist ning töölõunad on Sulle tasuta.
Sinu väljaõpe toimub Tallinnas ettevõtte kulul.

Tööpakkumise number
#652301

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
29. mai 2020

Kentucky Fried Chicken (KFC) on üks maailma tuntuimaid ja populaarseimaid kiirtoidukette, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele kanalihatoitudele juba üle 70 aasta. KFC kiirtoidukohti on maailmas üle 23 000, mis asuvad 140 erinevas riigis.

Vaata rohkem