KFC kutsub tööle VAHETUSEVANEMAID

APL FRESH FOOD OÜ

Tööpakkumise number

597603

APL Fresh Food OÜ KFC kutsub tööle VAHETUSEVANEMAID

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on:
* Vahetuse efektiivne juhtimine
* KFC protseduuride täpne järgimine ja täitmine
* Restorani juhtkonna toetamine igapäevastes toimetustes
* Toodete ja klienditeeninduse kvaliteedi jälgimine ja tagamine vastavalt KFC standarditele

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
* Varasem töökogemus toitlustustes ja soovitavalt vahetusevanema ametikohal
* Hea eesti ja vene keele oskus
* Valmidus töötada vastavalt KFC poolt väljatöötatud standarditele ja reeglitele
* Valmisolek panustada Eesti esimese KFC restorani avamisse

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* KFC standarditele vastavat väljaõpet
* Paindlikku töögraafikut
* Ühisüritusi ja motiveerivat Apollo grupi omatöötaja soodustuste paketti (kauplustes, kinodes, kohvikutes ja restoranides)
* Karjäärivõimalusi Apollo grupis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
15. mai 2019
Soovin kandideerida

Kentucky Fried Chicken (KFC) on üks maailma tuntuimaid ja populaarseimaid kiirtoidukette, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele kanalihatoitudele juba üle 70 aasta. KFC kiirtoidukohti on maailmas üle 21 000, mis asuvad 130 erinevas riigis. KFC on avamas oma esimesed restoranid Eestis 2019. aastal.

Avan ettevõtte profiili