KFC kutsub tööle RESTORANIJUHI ABISID! VIP4

APL FRESH FOOD OÜ

Tööpakkumise number

607172

APL FRESH FOOD OÜ KFC kutsub tööle RESTORANIJUHI ABISID!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on:

Restoranijuhi abistamine igapäevases meeskonnajuhtimise protsessis
Töötajate juhendamine ja toetamine
KFC protseduuride täpne järgimine ja täitmine
Regulaarne aruannete esitamine
Toodete ja klienditeeninduse kvaliteedi jälgimine ja tagamine vastavalt KFC standarditele

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

Varasem töökogemus meeskonnajuhtimises (soovitavalt toitlustusvaldkonnas)
Hea eesti, vene ja inglise keele oskus
Hea numbriline taju ja teadmised Excelis
Valmisolek panustada Eesti esimese KFC restorani avamisse

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

KFC standarditele vastavat väljaõpet
Paindlikku töögraafikut
Ühisüritusi ja motiveerivat Apollo grupi omatöötaja soodustuste paketti (kauplustes, kinodes, kohvikutes ja restoranides)
Karjäärivõimalusi Apollo grupis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. august 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2019
Soovin kandideerida

KFC kutsub tööle RESTORANIJUHI ABISID!

Kentucky Fried Chicken (KFC) on üks maailma tuntuimaid ja populaarseimaid kiirtoidukette, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele kanalihatoitudele juba üle 70 aasta. KFC kiirtoidukohti on maailmas üle 21 000, mis asuvad 130 erinevas riigis.

Avan ettevõtte profiili