Värsked tööpakkumised

KFC kutsub tiimi VAHETUSEVANEMAID

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 618260

Tööpakkumise number

618260

Firma nimi peidetud KFC kutsub tiimi VAHETUSEVANEMAID

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on:
* Vahetuse efektiivne juhtimine
* KFC protseduuride täpne järgmine ja täitmine
* Restorani juhtkonna toetamine igapäevastes toimetustes
* Toodete ja klienditeeninduse kvaliteedi jälgimine ja tagamine vastavalt KFC standarditele

Nõudmised kandidaadile

Ootused Sulle:
* Varasem töökogemus toitlustustes ja soovitavalt vahetusevanema ametikohal
* Teadmised ja varasem kogemus personali planeerimisel ja arendamisel
* Hea eesti ja vene keele oskus
* Vilunud MS Office kasutaja
* Valmidus töötada vastavalt KFC poolt väljatöötatud standarditele ja reeglitele
* Valmisolek panustada Eesti esimese KFC restorani avamisse

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* KFC standarditele vastavat väljaõpet (osaliselt välismaal)
* Paindlikku töögraafikut ja täistööaega
* Ühisüritusi ja motiveerivat Apollo grupi omatöötaja soodustuste paketti (kauplustes, kinodes, kohvikutes ja restoranides) ning TASUTA töölõunat
* Karjäärivõimalusi Apollo grupis
* Kogemust panustada maailmatasemel tuntud brändi KFC avamistesse Eestis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
12. september 2019

Kentucky Fried Chicken (KFC) on üks maailma tuntuimaid ja populaarseimaid kiirtoidukette, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele kanalihatoitudele juba üle 70 aasta. KFC kiirtoidukohti on maailmas üle 21 000, mis asuvad 130 erinevas riigis.