KFC kutsub tiimi aktiivset vahetusevanemat
Tööpakkumise number #737067

APL Fresh Food OÜ
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 27 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Vahetuse efektiivne juhtimine
Restorani juhtkonna toetamine igapäevastes toimetustes
Toodete ja klienditeeninduse kvaliteedi jälgimine ja tagamine vastavalt KFC standarditele

Ootused kandidaadile

Kui omad varasemat töökogemust toitlustuses (soovitavalt vahetusevanema ametikohal)
Oled kokku puutunud personali planeerimisega
Oskad hästi eesti ja inglise keelt ning oled valmis töötama ka öövahetustes

Kogemust panustada maailmatasemel tuntud brändi KFC laienemisse Eestis
Võimalust teha kiiret karjääri Baltikumi suurimas meelelahutusettevõttes Apollo
Tasuta töölõunaid ning Apollo grupiüleseid omatöötaja soodustusi!

Tööpakkumise number
#737067

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. november 2021
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2021
KFC kutsub tiimi aktiivset vahetusevanemat KFC kutsub tiimi aktiivset vahetusevanemat

Kentucky Fried Chicken (KFC) on üks maailma tuntuimaid ja populaarseimaid kiirtoidukette, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele kanalihatoitudele juba üle 70 aasta. KFC kiirtoidukohti on maailmas üle 25 000, mis asuvad 140 erinevas riigis. Apollo Group OÜ haldab KFC frantsiisi terves Baltikumis.

Vaata rohkem