Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627261

KFC Eesti piirkonnajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu väljakutseks saab
* KFC käibe ja kasumlikkuse suurendamine läbi oma piirkonna üksuste tulemusliku juhtimise
* piirkondliku äritegevuse arendamine tuginedes KFC strateegiatele
* tasemel teeninduskvaliteedi tagamine ja arendamine
* turu trendide pidev analüüsimine ning uute kasumlike lahenduste juurutamine
* keskenduda oma töös nelja mõõdiku koostoimimisele: töötajad, kliendid, müük ja kasum

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult
* varasemat edukat meeskonna juhtimiskogemust
* valmisolekut 4 kuuliseks väljaõppeks välisriigis
* ärivaistu, strateegilist mõtlemist ja tulemustele orienteeritust
* suurepärast suhtlemisoskust ja võimet tulla toime muutuvate olukordadega
* algatusvõimet ja eestvedamisoskust ning valmisolekut koostööks
* hea eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
* kasuks tuleb varasem kogemus juhtival ametikohal toitlustusteeninduses

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
* konkurentsivõimelist palka ja motiveerivat Apollo grupi omatöötaja soodustuste paketti, mis kehtib kõikides Apollo grupi ettevõtetes
* võimalust panustada KFC äritegevuse arendamisse Eestis
* KFC standarditele vastavat rahvusvahelist väljaõpet
* professionaalset ja ambitsioonikat meeskonda
* arenemisvõimalusi ühes Baltikumi kiireimini kasvavas meelelahutusettevõtete grupis

Tööpakkumise number
#627261

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
11. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

Kentucky Fried Chicken (KFC) on üks maailma tuntuimaid ja populaarseimaid kiirtoidukette, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsetele kanalihatoitudele juba üle 70 aasta. KFC kiirtoidukohti on maailmas üle 21 000, mis asuvad 130 erinevas riigis.

Vaata rohkem